• Максим Романцов

Довідка про склад сім’ї більше не потрібна


Кабінет міністрів скасував у шести своїх постановах необхідність отримання довідки про склад сім’ї. «Форми довідки більше немає, як і органу, який її видає, » - повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров..


Довідка про склад сім’ї втратила силу з наказом Мінсоцполітики ще в 2019 р з Постановою КМУ 2016, але чомусь досі була необхідна для отримання виплат та інших адмінпослуг.


Тепер довідка не потрібна для отримання таких послуг:

- матеріальна допомога в разі смерті, інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців.

- оформлення відшкодування витрат, пов’язаних з наглядом за ветераном війни; оформлення виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення або інвалідності працівника або його звільнення з Держспецзв’язку.


Довідка не потрібна для виплати грошової компенсації за оренду житла для осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту; для продовження терміну перебування / продовження або скорочення тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні.

Просмотров: 6